Informacija paskelbta: 2024-03-18

2024 m. kovo 1 d. Marijampolėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (2008 m

gimimo ir jaunesnių) šaškių finalinės komandų varžybos. Mūsų „Vilties“ progimnazijos

komanda varžybose užėmė III-ąją vietą. Progimnaziją atstovavo: Dovydas Ulianskas 5a,

Aronas Ziniukas 5a, Aronas Skyrius 8b, Liepa Garbenčiūtė 4c. Pasveikinkime nugalėtojus!

Respublikiniame mokinių piešinių konkurse „MATAU MUZIKĄ“, skirtame Europos muzikos dienai mokykloje (EuDaMuS) paminėti, trys 4 b klasės mokiniai tapo laimėtojais. Dominykas Brilvicas užėmė 1-ąją vietą, Luknė Jasulaitytė – 2-ąją vietą, o Gustui Dubrovinui skirta nominacija už laimės pojūtį muzikoje. Sveikiname! http://www.lmma.eu/wp-content/uploads/2024/03/MATAU-MUZIKA-2024-REZULTATAI.mp4?_=1&fbclid=IwAR3g7uWMbhZoAZ7GrW6ljG64K68FbmuDyXoa4eeCnRhLXyOW4iw-pPYZt9U_aem_AXEWFHLdRLRoDmo2x-oVxrtIfHk_WGVNlCvxngVBfgCX9yvoufM67kgYDbPsnGKKds7_62fzMOWyIOHeidyBmONX

Sveikiname 8b klasės mokinę Rugilę Indriekutę, 53-iojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso miesto etapo II - osios vietos laimėtoją. Darbas tema „Parašyk laišką ateities kartoms apie pasaulį, kurį tikitės, kad jos paveldės“ pateko į šalies etapą.

Kovo 5 d. vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto mokyklų 1-4 klasių mokinių

komandų šachmatų varžybos. Mūsų progimnazijos komanda iškovojo II-ąją vietą. Varžybose

dalyvavo Medeinė Katinaitė 1b, Kristupas Jankauskas 2a, Kamilė Katinaitė 3d, Armandas

Riazanovas 4b. Sveikiname laimėtojus. Galerija...

Sveikiname Ievą Jurevičiūtę ir Rugilę Indriekutę XIII respublikinio ansamblinio muzikavimo

konkurso II vietos laimėtojas. Ačiū Gabrielei Survilaitei ir Laurynai Vaitoškaitei už pagalbą

išpildant dainas.

Progimnazijos solistės ir duetai jau trečią kartą dalyvavo respublikiniame vokalistų

konkurse „Laisvės daina“, kuris vyko Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinyje.

Kaip ir kasmet mūsų merginos parsivežė glėbį pirmų vietų įvairiose kategorijose: Lėja

Šimkutė , Dorotėja ir Šarlotė Tamošiūnaitės , Ieva Jurevičiūtė ir Rugilė Indriekutė.

Džiaugiamės Agota Satkevičiūte ir Morta Tamoliūnaite laimėjus 2 vietą. Tikimės, kad

mūsų dainos skirtos Lietuvai, ne vienam pažadino tautinę savimonę.

Kovo 5 d. mūsų progimnazijoje įvyko aštuntų klasių anglų k. olimpiada, kurioje dalyvavo 19 mokinių.
Sveikiname laimėtojus:
I vieta - Rugilė Indriekutė (8b, mokytoja J. Švegždienė)
II vieta - Tadas Lukminas (8c, mokytoja E. Kulbeckaitė)
III vieta - Martynas Šidlauskis (8c, mokytoja E. Kulbeckaitė)

Informacija paskelbta: 2024-02-12

Vasario 9 d. Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų komandų stalo teniso

zoninės varžybos. Mūsų progimnazijos komanda iškovojo II-ąją vietą  ir pateko sekantį

etapą - tarpzonines varžybas. Progimnazijai atstovavo Arnas Ulys,  Aironas Liubinas (7c

kl.), Joris Stakauskas, Justinas Žilys, Simas Raščius (8b kl.). Sveikiname laimėtojus ir

linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose.

Progimnazijos dailės olimpiados “Laisvas, kaip paukštis” rezultatai.