Respublikiniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Apie ką paukščiai šneka?“ nugalėtojais tapo 2 b klasės mokiniai Benediktas Lapašinskas ir Liudas Špilevoj. Sveikiname!

Respublikiniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Apie ką paukščiai šneka?“ nugalėtojais tapo 2 b klasės mokiniai Benediktas Lapašinskas ir Liudas Špilevoj. Sveikiname!
