Progimnazijoje veikia demokratiškai išrinkta aukščiausioji mokinių savivaldos institucija — mokinių taryba. Šiais mokslo metais į tarybą deleguoti keturiasdešimt aštuoni 5—8 klasėse besimokantys mokiniai bei devyni savanoriai.
Mokinių taryba teikia siūlymus ugdymo, neformaliojo švietimo programų plėtros, projektinės, pažintinės, socialinės ir pilietinės veiklos klausimais. Inicijuoja ir padeda organizuoti mokyklos renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas. Tarybos nariai organizuoja savanorių judėjimą, dalyvauja rengiant mokyklos veiklą reglamentuojančius dokumentus, atstovauja mokinių interesams svarstant aktualius dokumentus, bendradarbiauja su kitų savivaldybės mokyklų, jaunimo organizacijomis mieste ir respublikoje.
Mokinių prezidiumas — mokinių tarybos dalis, sudaryta iš devynių išrinktų mokinių tarybos narių.
2025/2026 m. m. mokinių tarybos prezidentė — Karolina Tauraitė (8a kl.).
Nariai:
- Dominykas Ulianskas (7a kl.),
- Smiltė Gudaitė (7d kl.),
- Luknė Bizaitė (8b kl.),
- Kamilė Totilaitė (8b kl.),
- Rožė Grikevičiūtė (8d kl.),
- Kornelija Macevičiūtė (8c kl.),
- Fausta Turauskaitė (8c kl.),
- Lėja Sereikaitė (8c kl.).








