Mokinių taryba

Progimnazijoje veikia demokratiškai išrinkta aukščiausioji mokinių savivaldos institucija  mokinių taryba. Šiais mokslo metais į tarybą deleguoti keturiasdešimt aštuoni 58 klasėse besimokantys mokiniai bei devyni savanoriai.

Mokinių taryba teikia siūlymus ugdymo, neformaliojo švietimo programų plėtros, projektinės, pažintinės, socialinės ir pilietinės veiklos klausimais. Inicijuoja ir padeda organizuoti mokyklos renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas. Tarybos nariai organizuoja savanorių judėjimą, dalyvauja rengiant mokyklos veiklą reglamentuojančius dokumentus, atstovauja mokinių interesams svarstant aktualius dokumentus, bendradarbiauja su kitų savivaldybės mokyklų, jaunimo organizacijomis mieste ir respublikoje.

Mokinių prezidiumas  mokinių tarybos dalis, sudaryta iš devynių  išrinktų mokinių tarybos narių.

2025/2026 m. m. mokinių tarybos  prezidentė — Karolina Tauraitė (8a kl.).

Nariai:

  • Dominykas Ulianskas (7a kl.),
  • Smiltė Gudaitė (7d kl.),
  • Luknė Bizaitė (8b kl.),
  • Kamilė Totilaitė (8b kl.),
  • Rožė Grikevičiūtė (8d kl.),
  • Kornelija Macevičiūtė (8c kl.),
  • Fausta Turauskaitė (8c kl.),
  • Lėja Sereikaitė (8c kl.).