Gegužės 7 dieną šalyje jau dvyliktą kartą vyko skaitymo skatinimo akcija, skirta paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.
Mūsų progimnazijos 1-8 klasių mokiniai vieną pamoką skyrė tyliajam skaitymui. Tokia pamoka – puiki proga atsiversti pasirinktą knygą, stabtelėti skubančiame pasaulyje, susikaupti, ugdytis sąmoningo skaitymo įprotį.



















