Gegužės 7 dieną šalyje jau dvyliktą kartą vyko skaitymo skatinimo akcija, skirta paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Mūsų <…>

Gegužės 12 d. Panevėžio gamtos mokykloje vyko mokinių konferencija „Aš-aplinka-medis“. 2 b klasės mokiniai Elžbieta Šukytė, Ūla Navickaitė, Ema Urnevičiūtė <…>

Gegužės 8 dieną progimnazijoje vyko ugdymo diena „Kryptis – profesijų pasaulis 2026“. Šią dieną visi mokiniai turėjo galimybę artimiau susipažinti <…>