Panevėžio apygardos teisme

5 b klasės mokiniai pasimatavo teisėjo profesiją, apsilankydami Panevėžio apygardos teisme. Penktokai susipažino su teismo veikla, pamatė, kur ir kaip vyksta teismo posėdžiai, pabendravo su teismo pirmininku. Pokalbio metu klausėsi kaip tapti teisėju, kokias asmenines savybes jie turi turėti, su kokiais sunkumais savo darbe jie susiduria.

Mokiniai domėjosi, kas gali dalyvauti teismo posėdžiuose, kaip elgiasi posėdžio metu kaltinamieji, advokatai ir prokurorai.