Piešinių konkurso nugalėtojai

Tarptautiniame pradinio ugdymo mokinių piešinių konkurse „Sportuojame visi – ir maži, ir dideli“ 2 b klasės mokiniai tapo laimėtojais. Benediktas Lapašinskas užėmė 1-ąją vietą, Liepa Paulauskaitė – 2-ąją vietą ir Liudas Špilevoj – 3-iąją vietą. Sveikiname!