Pirmosios pagalbos varžybos „Skubu padėti“

2026 m. gegužės 26 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Panevėžio miesto mokyklų tarpmokyklinės penktų klasių mokinių pirmosios pagalbos varžybos „Skubu padėti“. Renginyje dalyvavo net 13 Panevėžio miesto komandų, o mūsų mokyklos 5c klasės komanda iškovojo garbingą IV vietą!

Didžiuojamės mokiniais:

  • Mangirdu Stanikūnu;
  • Adu Stankevičiumi;
  • Domu Miliniu;
  • Indre Kastrickaite;
  • Augustu Gumbelevičiumi.

Ši diena buvo kupina prasmingų patirčių, draugiško bendravimo ir svarbių žinių apie pagalbą kitam. Šios varžybos subūrė mokinius ne tik pasivaržyti, bet ir pasitikrinti savo žinias bei praktinius gebėjimus, kurie gali būti labai svarbūs realiose gyvenimo situacijose.

Varžybų metu dalyviai atliko įvairias užduotis. Mokiniai išbandė jėgas žmogaus gaivinimo rungtyje, mokėsi tinkamai suteikti pagalbą springstančiam žmogui, vertė nukentėjusįjį į stabilią šoninę padėtį. Taip pat demonstravo žinias apie saugų eismą, atsakingą elgesį gatvėje ir gebėjimą greitai reaguoti pavojingose situacijose.

Džiaugiamės Panevėžio „Vilties“ progimnazijos 5c klasės komandos varžybų metu pasiektais rezultatais, jie iš galimų 35 taškų surinko 32,5 taško.

Komandą varžyboms paruošė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Jurgita Jakaitė-Gumbelevičienė.